CDC::E&numObjectsnbsp;

Int EnumObjects ( int nObjectType, int ( зворотного ВИКЛИКУ ЕКСПОРТ * lpfn ) ( LPVOID, LPARAM ), LPARAM lpData );

Значення, яке повертається

Визначає останнє значення, що повертає функцію зворотного виклику. Його значення є користувача defined.nbsp;

Параметри

nObjectType

Визначає тип об'єкта. Він може мати значення, OBJ_BRUSH та OBJ_PEN.

lpfn

Це процедура екземпляр адреса надається в застосунку зворотний виклик функції. Див нижче розділ «Зауваження».

lpData

Точки даних надається в застосунку. Дані передаються до функцію зворотного виклику, разом з об'єктом інформації.

Зауваження

Перелічує ручками та щітки доступні в контексті пристрою. Для кожного об'єкта певного типу функцію зворотного виклику, який ви передаєте називається з інформацією для цього об'єкта. Система дзвінки функцію зворотного виклику, поки не більше об'єктів або функцію зворотного виклику повертає 0.

Зверніть увагу, що нові функції Microsoft Visual c + + дозволяють використовувати звичайні функції як функція, що передається до EnumObjects. Адреси, які пройшли до EnumObjects — це вказівник на функції, експортовані з ЕКСПОРТУ та погодження Pascal. В захистити режим додатків, ви не повинні створити цю функцію з Windows MakeProcInstance функціонувати або безкоштовно функція після використання на FreeProcInstance функція Windows.

Також не потрібно експортувати у файлі визначення модуля вашого застосування заяви ЕКСПОРТУ , ім'я функції. Замість цього можна використовувати функцію службову ЕКСПОРТУВАТИ як у

Int ЕКСПОРТУВАТИ зворотного ВИКЛИКУ AFunction( LPSTR, LPSTR );

щоб викликати компілятор випромінювати запис належного експорту для експортування на ім'я без згладжування. Це працює для більшості потреб. Для деяких спеціальних випадках, наприклад, Експорт функція порядкові або накладення експорту як і раніше потрібно використовувати інструкцію ЕКСПОРТ у файлі визначення модуля.

Для компіляції програм Microsoft фонду, зазвичай використовується /GA і /GEs компілятор параметри. Компілятор /Gw параметр не використовується з Microsoft Базисні класи. (Якщо ви використовуєте Windows функції MakeProcInstance, потрібно буде явно ролях повертається функцією курсор від FARPROC типу, які необхідні в цьому API.) Зворотного виклику реєстрації інтерфейсів, тепер Типозбережна (ви повинні пройти у функції вказівника, який вказує на правильний вид функції для певних зворотного виклику).

Також зверніть увагу, що всі функції зворотного виклику повинні пастку Microsoft фонду винятки для повернення до Windows, оскільки винятків не може бути викинутий через межі зворотного виклику. Щоб отримати додаткові відомості про винятки, перегляньте статтю - Винятки в Visual C++ програміста керівництво.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp; ::EnumObjects

Index