CDC::DrawText 

віртуальний Int DrawText ( LPCTSTR lpszString, int nCount, LPRECT lpRect, UINT nFormat );

int Dr&awText (константа CStringamp;вулLPRECTlpRectUINTnFormat );

Значення, яке повертається

Висота тексту, якщо функція успішно.

Параметри

lpszString

Пункту до рядка звертається. Якщо nCount – 1, рядок має бути нульовим.

nCount

Вказує кількість символів у клітинці. Якщо nCount – 1, потім lpszString вважається довгий вказівник на рядок і DrawText автоматично обчислює кількість символів.

lpRect

Пункту до RECT структуру або CRect об'єкт, що містить прямокутник (в логічних координат), текст, щоб відформатувати.

вул

 CString об'єкт, що містить вказаний символи звертається.

nFormat

Визначає метод форматування тексту. Це може бути будь-яка комбінація таких значень (у поєднанні порозрядне оператором OR):

&Notenbsp;Значення DT_CALCRECT, DT_EXTERNALLEADING, DT_INTERNAL, DT_NOCLIPі DT_NOPREFIX не може використовуватися з DT_TABSTOP значення.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена для форматування тексту в даній прямокутник. Це форматування тексту розширення вкладок на відповідну просторів, вирівнювання тексту ліворуч, праворуч, або центр даного прямокутника, і розбиття тексту на лінії, які поміщаються в межах певного прямокутник. Тип форматування визначається nFormat.

Ця функція-член використовує контексту пристрою вибраний шрифт, колір тексту та колір тла для малювання текст. Якщо використовується формат DT_NOCLIP , DrawText кліпи текст, щоб текст не відображається за межами даного прямокутник. Всі форматування вважається, мають декілька рядків, якщо отримує DT_SINGLELINE формат.

Якщо вибраний шрифт занадто великий для вказаного прямокутник, DrawText член функція не намагається замінити шрифт.

Якщо вказано DT_CALCRECT прапор, прямокутник, визначених lpRect буде оновлено для відображають ширину та висоту, необхідно звернути текст.

Якщо установлено прапор вирівнювання тексту TA_UPDATECP (див. CDC::SetTextAlign), DrawText буде відображати текст, починаючи з поточної позиції, а не зліва даного прямокутник. DrawText не буде обтікання текстом, коли прапор TA_UPDATECP була створена (тобто, DT_WORDBREAK прапор буде мати ніякого ефекту).

Колір тексту може бути встановлений на CDC::SetTextColor.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDC::SetTextColor, CDC::ExtTextOut, CDC::TabbedTextOut, CDC::TextOut, :: DrawText, RECT, CDC::SetTextAlign

Index