CDC::DrawDragRect

до втрати DrawDragRect (LPCRECT lpRect, розмір Розмір, LPCRECT lpRectLast, розмір sizeLast, CBrush * pBrush = NULL, CBrush * pBrushLast = NULL);

Параметри

lpRect

Вказує на RECT структуру або об'єкта CRect , який указує логічну координати прямокутник — у цьому випадку, кінця положення прямокутник, будучи Перемальовує.

розмір

Визначає переміщення у верхньому лівому куті зовнішньої межі верхній лівий кут межі внутрішній (тобто, товщину межі) прямокутника.

lpRectLast

Вказує на RECT структуру або CRect об'єкт, який визначає логічні координати розташування прямокутник — у цьому випадку, вихідне положення прямокутник, будучи Перемальовує.

sizeLast

Визначає переміщення у верхньому лівому куті зовнішньої межі верхній лівий кут межі внутрішній (тобто, товщину межі) частину оригінального прямокутник, будучи Перемальовує.

pBrush

Вказівник на об'єкт пензля. Значення NULL для використання за замовчуванням напівтонових пензля.

pBrushLast

Вказівник на останній об'єкт пензля використовується. Значення NULL для використання за замовчуванням напівтонових пензля.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена кілька разів, щоб перемалювати перетягнути прямокутник. Називати його у циклі, як ви зразків миша позиції, щоб дати візуальний зворотний зв'язок. Коли ви телефонуєте DrawDragRect, попередній прямокутник буде видалено, а новий звертається. Наприклад, як користувач тягне прямокутник по екрану, DrawDragRect буде стерти оригінального прямокутник і перемалювати його на нову позицію. За замовчуванням DrawDragRect Малювання прямокутника за допомогою напівтонових пензель, усунути мерехтіння і створити вигляд плавно рухатися прямокутника.

Під час першого виклику DrawDragRect, lpRectLast параметр повинен бути NULL.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також RECT, CRect, CDC::GetHalftoneBrush

Index