CDC::DeleteDC 

віртуальний BOOL DeleteDC ( );

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо функція завершено; в іншому випадку 0.

Зауваження

Загалом, не викликано цю функцію; деструктора буде робити це за вас. DeleteDC член функція видалення Windows пристрій контекстах, пов'язаних з m_hDC в поточному CDC об'єкт. Якщо цей об'єкт CDC останній активний пристрій контекст для даного пристрою, пристрій повідомлення і звільнені всі зберігання і системних ресурсів, які використовуються для пристрою.

Застосунок не слід викликати DeleteDC , якщо об'єкти були вибрані в контексті пристрою. Об'єкти, слід спочатку вибрати з контексту пристрою перед його, його буде видалено.

Застосунок не потрібно видалити пристрій контекст, якого дескриптор було отримано шляхом виклику CWnd::GetDC. Замість цього, вона повинні зателефонувати CWnd::ReleaseDC для звільнення контексту пристрою. CClientDC і CWindowDC класи надаються обернути цю функціональність.

Функція DeleteDC зазвичай використовується для видалення пристрою контекстах, створені за допомогою CreateDC, CreateICабо CreateCompatibleDC.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDC::CDC, :: DeleteDC, CDC::CreateDC, CDC::CreateIC, CDC::CreateCompatibleDC, CWnd::GetDC, CWnd::ReleaseDC

Index