CDC::CreateDC 

віртуальний BOOL CreateDC ( LPCTSTR lpszDriverName, LPCTSTR lpszDeviceName, LPCTSTR lpszOutput, константа порожнечу * lpInitData );

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо функція успішно; в іншому випадку 0.

Параметри

lpszDriverName

Пункту до нульовим закінченням, який визначає ім'я файлу (без розширення) драйвер пристрою (наприклад, "EPSON"). Ви також можете передати CString об'єкт для цього параметра.

lpszDeviceName

Пункту до нульовим закінченням, яке вказує ім'я конкретного пристрою підтримки (наприклад, "EPSON FX-80"). LpszDeviceName параметр використовується, якщо модуль підтримує більш ніж один пристрій. Ви також можете передати CString об'єкт для цього параметра.

lpszOutput

Пункту до нульовим закінченням, який визначає ім'я файлу або пристрою на фізичному носії (файл або вихідний порт). Ви також можете передати CString об'єкт для цього параметра.

lpInitData

Пункту до DEVMODE структури, що містять дані пристрою орієнтованої ініціалізації драйвера пристрою. Функція Windows DocumentProperties отримує цю структуру, що заповнюється для даного пристрою. LpInitData параметр має бути NULL , якщо драйвер пристрою для використання за замовчуванням ініціалізації (за наявності) визначених користувачем через панель керування.

Зауваження

Створює контексту пристрою для вказаного пристрою.

Друк.H заголовка файлу необхідна, якщо використовується структуру даних DEVMODE.

До імен пристроїв дотримуйтесь цих конвенцій: закінчення двокрапка (:), Рекомендовані, але необов'язково. Windows смуги припинення товстої кишки, так що ім'я пристрою, закінчуючи двокрапка зіставлено той самий порт, як же ім'я без двокрапки. Водій і порт імен не може містити пробіли на початку або в кінці пробіли. Функції GDI виводу неможливо використовувати з контекстах інформації.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp; :: DocumentProperties, :: CreateDC, CDC::DeleteDC, CDC::CreateIC

Index