CDC::BitBlt 

BOOL BitBlt( int x, int y, int nWidth, int nHeight, CDC* pSrcDC, int xSrc, int ySrc, DWORD dwRop );

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо функція успішно; в іншому випадку 0.

Параметри

x

Визначає логічні x координати верхній лівий кут прямокутника призначення.

y

Указує логічну у координатою верхній лівий кут прямокутника призначення.

nWidth

Визначає ширину (в логічних одиницях) призначення прямокутник і джерело малюнка.

nHeight

Визначає висоту (в логічних одиницях) призначення прямокутник і джерело малюнка.

pSrcDC

Вказівник CDC об'єкт, що визначає пристрій контекст, з якого малюнка буде скопійовано. Вона повинна бути NULL , якщо dwRop визначає растрових операцію, яка не має джерела.

xSrc

Визначає логічні x координати у верхньому лівому куті вихідного растрового зображення.

ySrc

Указує логічну у координатою верхньому лівому куті вихідного растрового зображення.

dwRop

Визначає растрових операцію буде виконуватися. Коди растрових операція визначити, як GDI об'єднує кольори в операції виводу з поточного пензля, растрові можливі джерела та призначення крапковий малюнок. Такі списки растрових операція коди для dwRop та їх описи:

Повний список кодів растрових операції, перегляньте про коди растрових-операції у розділі додатками Win32 SDK програміста посилання.

Зауваження

Копіювання крапковий малюнок з контексту пристрою джерела до цього поточного контексту пристрою.

Застосування можна вирівняти клієнт ділянки на межі байт для забезпечення BitBlt операції, що відбуваються на байт вирівнювання прямокутників або windows. (Набір прапорів CS_BYTEALIGNWINDOW або CS_BYTEALIGNCLIENT , при реєстрації класів вікно.)

BitBlt операції на байт вирівнювання прямокутників є значно швидше, ніж BitBlt операції на прямокутники, які не байт вирівнювання. Якщо потрібно вказати клас такі стилі, як байт вирівнювання для контексту пристрою, ви повинні зареєструвати клас вікна замість того, щоб покладатися на класи Microsoft фонду, щоб зробити це за вас. Використовуйте глобальні функції AfxRegisterWndClass.

GDI перетворення nWidth та nHeight, один раз за допомогою контексту пристрою призначення і один раз за допомогою контексті вихідний пристрій. Якщо кінцевий небачених не збігаються, GDI функція Windows StretchBlt для стискання або розтягування вихідного растрового необхідності.

Якщо призначення, джерело і візерунок крапкові малюнки не мають однаковий формат кольору, BitBlt функція перетворює крапкові малюнки джерело і шаблон відповідно до призначення. У перетворення використовуються кольори переднього плану і тла растрового зображення, призначення.

Коли BitBlt функція перетворює монохромних бітових колір, встановлює білий біти (1), колір тла і чорний бітів (0) колір переднього плану. Використовуються кольори переднього плану і тла контексту пристрою призначення. Для перетворення кольору, на чорно-білі, BitBlt встановлює пікселів, що відповідають колір фону білий і встановлює всі інші пікселі на чорний. BitBlt використовує кольори штриховки та фону, колір контексту пристрою для перетворення з кольорової на чорно-білі.

Зауважте, що не всі пристрої контекстах підтримують BitBlt. Щоб перевірити, чи контексту даного пристрою підтримує BitBlt, за допомогою GetDeviceCaps функції члена і вказати, індексі RASTERCAPS.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDC::GetDeviceCaps, CDC::PatBlt, CDC::SetTextColor, CDC::StretchBlt, :: StretchDIBits, :: BitBlt

Index