CDC::ArcTo

BOOL ArcTo( int x1, int y1, int x2, int y2, int x3, int y3, int x4, int y4 );

BOOL ArcTo ( LPCRECT lpRect, точка ptStart, точка ptEnd );

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо функція успішно; в іншому випадку 0.

Параметри

х1

Визначає x координати верхній лівий кут обмежуючого прямокутника (в логічних одиницях).

y1

Визначає у координатою верхній лівий кут обмежуючого прямокутника (в логічних одиницях).

x 2

Визначає x координати у нижньому правому куті обмежуючого прямокутника (в логічних одиницях).

y2

Визначає у координатою у нижньому правому куті обмежуючого прямокутника (в логічних одиницях).

x3

Визначає x координати точка, яка визначає АРК відправною точкою (в логічних одиницях). Цей момент не має лежати точно так на дуги.

y3

Визначає у координатою точка, яка визначає АРК відправною точкою (в логічних одиницях). Цей момент не має лежати точно так на дуги.

x 4

Визначає x координати точка, яка визначає дуги кінцевої точки (в логічних одиницях). Цей момент не має лежати точно так на дуги.

y4

Визначає у координатою точка, яка визначає дуги кінцевої точки (в логічних одиницях). Цей момент не має лежати точно так на дуги.

lpRect

Визначає обмежуючого прямокутника (в логічних одиницях). Ви можете передати будь-якому вказівник RECT структура даних або CRect об'єкт для цього параметра.

ptStart

Визначає, що x - і y координати точка, яка визначає АРК відправною точкою (в логічних одиницях). Цей момент не має лежати точно так на дуги. Ви можете передати або структура ТОЧКУ даних, або CPoint об'єкт для цього параметра.

ptEnd

Визначає x - і y координати точка, яка визначає дуги кінцевої точки (в логічних одиницях). Цей момент не має лежати точно так на дуги. Ви можете передати або структура ТОЧКУ даних, або CPoint об'єкт для цього параметра.

Зауваження

Проведення дуги еліптичної. Ця функція аналогічна CDC::Arc, за винятком, що оновлення поточної позиції. Точок (x1,y1) і (X2,y2) вкажіть обмежуючого прямокутника. Еліпс, утворена даного обмежуючого прямокутника визначає кривої дуги. Дуги розширює проти годинникової стрілки (АРК за замовчуванням напрямку) від точки, де вони перетиналися радіальних лінії від центру обмежуючого прямокутника (х3,y3). Закінчується АРК, де він перетинається радіальних лінії від центру обмежуючого прямокутника (x 4,y4). Якщо відправною точкою і кінцевої точки, те ж саме, звертається повний Еліпс.

Лінію, яка з'єднає поточної позиції до початкової точки дуги. У разі виникнення помилки немає кінцевої точки АРК встановлено поточну позицію. Дуги за допомогою поточної пера; Це не заповнено.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDC::AngleArc, CDC::Arc, CDC::SetArcDirection, :: ArcTo

Index