CDC::Arc 

BOOL Arc( int x1, int y1, int x2, int y2, int x3, int y3, int x4, int y4 );

BOOL Дуги ( LPCRECT lpRect, точка ptStart, точка ptEnd );

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо функція успішно; в іншому випадку 0.

Параметри

х1

Визначає x координати верхній лівий кут обмежуючого прямокутника (в логічних одиницях).

y1

Визначає у координатою верхній лівий кут обмежуючого прямокутника (в логічних одиницях).

x 2

Визначає x координати у нижньому правому куті обмежуючого прямокутника (в логічних одиницях).

y2

Визначає у координатою у нижньому правому куті обмежуючого прямокутника (в логічних одиницях).

x3

Визначає x координати точка, яка визначає АРК відправною точкою (в логічних одиницях). Цей момент не має лежати точно так на дуги.

y3

Визначає у координатою точка, яка визначає АРК відправною точкою (в логічних одиницях). Цей момент не має лежати точно так на дуги.

x 4

Визначає x координати точка, яка визначає дуги кінцевої точки (в логічних одиницях). Цей момент не має лежати точно так на дуги.

y4

Визначає у координатою точка, яка визначає дуги кінцевої точки (в логічних одиницях). Цей момент не має лежати точно так на дуги.

lpRect

Визначає обмежуючого прямокутника (в логічних одиницях). Ви можете передати до LPRECT або CRect об'єкт для цього параметра.

ptStart

Визначає, що x - і y координати точка, яка визначає АРК відправною точкою (в логічних одиницях). Цей момент не має лежати точно так на дуги. Ви можете передати або ТОЧКИ структури або CPoint об'єкт для цього параметра.

ptEnd

Визначає x - і y координати точка, яка визначає дуги кінцевої точки (в логічних одиницях). Цей момент не має лежати точно так на дуги. Ви можете передати або ТОЧКИ структури або CPoint об'єкт для цього параметра.

Зауваження

Проведення дуги еліптичної. Дуги звертається за допомогою функції є сегмент Еліпс, визначається вказаний обмежуючого прямокутника.

Фактична відправною точкою Автономної Республіки Крим є точки, в яких Рей звертається з центру обмежуючого прямокутника через вказаний відправною точкою перетинається еліпса. Фактична кінцевої точки Автономної Республіки Крим є точки, в яких Рей звертається з центру обмежуючого прямокутника через вказаний кінцевої точки перетинається еліпса. Дуги в проти годинникової стрілки. З дуги не закриті фігурою, вона не заповнені. Ширину та висоту прямокутника має бути більшим за 2 одиниці і менш ніж 32 767 одиниць.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDC::Chord, ::Arc, POINT, RECT

Index