CDC::AbortDoc

Int AbortDoc ( );

Значення, яке повертається

Значення більше або дорівнює 0, у разі успіху, або від'ємне значення, якщо сталася помилка. Нижченаведений список показує значеннями помилок та їх значення:

Зауваження

Припиняється поточне завдання друку і стирає все застосування написав до пристрою з моменту останнього заклик до член функція StartDoc.

Ця функція-член замінює ABORTDOC принтер побег.

AbortDoc повинні бути використані для припинення таких:

Якщо програма виявляє друку помилка або скасовано операцію друку, він не повинен прагнути припинити операції за допомогою функції або EndDoc , або AbortDoc член класу CDC. GDI автоматично припиняє операцію для повернення значення помилки.

Якщо програма відображає діалогове вікно дозволяє користувачам скасувати операцію друку, його необхідно викликати AbortDoc до знищення діалогового вікна.

Якщо диспетчер друку було використано для запуску завдання друку, виклик AbortDoc видаляє всю котушку роботу — принтер отримує нічого. Якщо диспетчер друку не була використана для запуску завдання друку, дані можуть були відправлені до принтера перед тим, як називали AbortDoc . У цьому випадку драйвер принтера б скинути принтер (якщо можливо) і закриті завдання друку.

CDC оглядЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDC::StartDoc, CDC::EndDoc, CDC::SetAbortProc

Index