CDBException

CDBExceptio&n objectnbsp; являє собою виключення стану, що випливають з класів бази даних. Клас включає в себе два члени спільні дані, ви можете використовувати, щоб визначити причину виняток або відобразити текст повідомлення з описом виняток. CDBException об'єкти побудовані і кинули функцій-членів класів бази даних.

Примітка   Цей клас є одним з класів MFC, відкрити підключення до бази даних (ODBC). Якщо замість цього ви використовуєте нові об'єкти доступу до даних (DAO) класів, слід використовувати CDaoException . Всі імена класів DAO є "CDao" як префікс. Докладніше, перегляньте статті DatabaseTopics (Загальні) і ДАО і MFC в Visual C++ програміста керівництво.

Винятки випадки ненормальним виконання за участю умов за межами програми керування, такі як джерело даних або мережних помилки вводу-виводу. Помилки, які ви можете очікувати побачити в ході виконання програми зазвичай не вважаються винятками.

Можна отримати доступ до цих об'єктів у межах ЗЛОВИТИ вираз. Ви також можете кинути CDBException об'єкти з власного коду з AfxThrowDBException глобальні функції.

Докладніше про виключення обробки в цілому, або про CDBException об'єкти, перегляньте статті Винятки та винятки: база даних винятки в Visual C++ програміста керівництво.

# включити lt;afxdb.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDatabase, CRecordset, CFieldExchange, AfxThrowDBException, CRecordset::Update, CRecordset::Delete, CException

Index