CDateTimeCtrl

CDateTimeCtrl об'єкт інкапсулює функціональних можливостей керування вибору дати й часу. Дата і час picker контролю (DTP контролю) надає простий інтерфейс для обміну даними дати й часу з користувачем. Цей інтерфейс містить поля, кожна з яких відображає частину дату та час інформації, що зберігається в елементі керування. Користувач може змінювати інформації, що зберігається у керування змінити вміст рядка у певному полі. Користувач може перейти від поля до поля за допомогою миші або клавіатури.

Ви можете налаштувати керування вибору дати й часу, застосовуючи різні стилі об'єкта, під час його створення. Див Дата і час палітру керування стилями в Платформа SDK для більше інформації про стилі для керування вибору дати й часу. DTP елемента керування за допомогою стилів формат, формат відображення можна настроїти. Ці стилі формат описані в Стиль формати відображення DTP в Платформа SDK.

Керування вибору дати й часу також використовує сповіщень і зворотного виклику, які описані в За допомогою CDateTimeCtrl в Visual C++ програміста керівництво.

# включити lt;afxdtctl.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічної діаграми

Зразкиnbsp; MFC зразок CMNCTRL1

Дивіться також CMonthCalCtrl

Index