CDataExchange::PrepareEditCtrl

HWND PrepareEditCtrl (int nIDC);
кинути (CNotSupportedException);

Значення, яке повертається

HWND редагування елемента керування готується до DDX або DDV.

Параметри

nIDC

ID редагування елемента керування, щоб бути готовим до DDX або DDV.

Зауваження

Рамках називає цей член функції для підготовки вказаний редагувати елемент керування діалогове вікно обмін даними (DDX) та перевірки (DDV). Натомість використовуйте PrepareCtrl для всіх не елементах керування.

Підготовка складається з двох речей. По-перше, PrepareEditCtrl містять елемент керування HWND класу CDataExchange . Рамках використовує цей маркер, щоб повернути фокус до раніше активного елемента керування в разі відмови у DDX або DDV. По-друге, PrepareEditCtrl встановлює прапор у класі CDataExchange свідчать, що це елемент керування, дані якого будучи обмінюється або перевірити це текстове поле.

Implementors власний DDX або DDV процедури слід зателефонувати PrepareEditCtrl для всіх елементах керування, для якого вони обміну даними за допомогою DDX або перевірки даних за допомогою DDV.

Більш докладну інформацію про написання власних DDX і DDV процедур переглянути технічну примітці 26. Огляд DDX та DDV, перегляньте діалоговому обміну даними та перевірки і Діалоговому вікні теми в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDataExchange |nbsp; Члени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDataExchange::Fail

Index