CDatabase

CDatabase об'єкт являє собою підключення до джерела даних, через які можуть працювати від джерела даних. Джерело даних — конкретного примірника даних, організованому деякі система управління базами даних (СУБД). Приклади включають Microsoft SQL Server, Microsoft Access, dBASE Borland ®®та xBASE. Ви можете мати один або кілька CDatabase об'єктів активний у той час у вашому додатку.

Примітка   Якщо ви працюєте з класів об'єкти доступу до даних (DAO), а не відкрити підключення до бази даних (ODBC) класів, використовувати клас CDaoDatabase . Докладніше, перегляньте статті Бази даних розділів (Загальні) і ДАО і MFC. Обидві статті є в Visual C++ програміста керівництво.

CDatabase, побудувати CDatabase об'єкта та його OpenEx член функцію. Це відкриває з'єднання. Коли ви потім побудувати CRecordset об'єктів для експлуатації на підключеного джерела даних, передати набір записів Конструктор вказівник до CDatabase об'єкта. Коли ви закінчите, за допомогою підключення, Закрити функцію член і знищити об'єкт CDatabase . Закрити закриває будь-які набори записів не закриття раніше.

Щоб отримати додаткові відомості про CDatabase, перегляньте статті Джерела даних (ODBC) і Бази даних розділів (Загальні) в Visual C++ програміста керівництво.

# включити lt;afxdb.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Зразки  MFC зразок каталог | MFC зразок DBFETCH | MFC зразок WWWQUOTE

Дивіться також CRecordset

Index