CDatabase::OpenEx

віртуальний BOOL OpenEx (LPCTSTR lpszConnectString, DWORD dwOptions = 0 );
кинути (CDBException, CMemoryException);

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо з'єднання успішно зроблено; в іншому випадку 0, якщо користувач вибирає скасувати, коли представлені у діалоговому вікні, що просять більше відомостей про підключення. У всіх інших випадках рамках кидає виключення.

Параметри

lpszConnectString

Вказує на ODBC підключення рядок. Це включає в себе ім'я джерела даних, а також інші додаткові відомості, наприклад, Ідентифікатор користувача та пароль. Наприклад, «DSN = SQLServer_Source;UID = SA;PWD = abc123 "— рядок, можливо, підключення. Зауважте, що якщо ви передаєте NULL для lpszConnectString, діалогове вікно даних джерело пропонує користувачеві виберіть джерело даних.

dwOptions

Бітова маска, яка задає комбінацію з таких значень. Значення за замовчуванням — 0, означає, що база даних буде відкрито як спільний доступ на запис, ODBC курсор бібліотеки DLL не буде завантажено та діалоговому вікні підключення ODBC буде відображатися тільки якщо не є достатньо інформації, щоб зробити з'єднання.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена ініціалізувати новозбудований CDatabase об'єкт. Ваш об'єкт бази даних слід ініціалізувати до ви можете використовувати його для створення набору записів об'єкта.

Якщо параметра lpszConnectString в OpenEx виклик не містить достатньо інформації, щоб зробити з'єднання, драйвер ODBC відкриває діалогове вікно отримати необхідну інформацію від користувача, умови, що ви не встановили CDatabase::noOdbcDialog або CDatabase::forceOdbcDialog в параметрі dwOptions . Коли ви телефонуєте OpenEx, ваш рядок підключення, lpszConnectString, приватної зберігаються в об'єкті CDatabase і GetConnect член функції телефону.

Якщо ви хочете, можна відкрити свій власний діалоговому вікні перед тим, як ви називаєте OpenEx для отримання інформації від користувача, такі як пароль і додати ці відомості до рядок підключення, ви передати OpenEx. Або ви, можливо, захочете зберегти рядок підключення, ви передаєте, так що можна повторно використовувати його під час наступного заявку закликає OpenEx CDatabase об'єкта.

Можна також використовувати рядок підключення декілька рівнів Логін авторизації (один для різних CDatabase об'єкт) або передати інших даних джерела конкретної інформації. Для отримання додаткових відомостей про рядки підключення, перегляньте розділ 5 в SDK програміста ODBC посилання.

Це можливо для спробу підключення до тайм-аут, якщо, наприклад, СУБД хост недоступний. Якщо не вдається спроба підключення, OpenEx кидає CDBException.

Приклад

/ / Вставляти в об'єкт CDatabase
/ / у ваш клас документа
CDatabase m_dbCust;

/ / Підключення об'єкт в / / читання даних джерело де
/ / з'єднання ODBC діалоговому вікні
/ / завжди залишаються прихованими
m_dbCust.OpenEx (_T («DS&N = MYDATASOURCE;UID = JOES "),
 nbsp;               CDatabase::openReadOnly |
                 CDatabase::noOdbcDialog)

Огляд CDatabaseЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDatabase::Open, CDatabase::CDatabase, CDatabase::Close, CDBException, CRecordset::Open

Index