CDaoWorkspace

CDaoWorkspace об'єкт управляє бази даних іменованого, захищений паролем сесії з Логін вихід на одного користувача. У більшості випадків вам не доведеться декількома робочими областями, і вам не потрібно створювати об'єкти явні робочої області; під час відкриття бази даних і набір записів об'єктів, вони використовують ДАО ­ робоче середовище за замовчуванням. Однак, якщо необхідно, можна запустити кілька сесій одночасно на створення додаткової робочої області об'єктів. Кожен об'єкт робоча область може містити кілька відкритих об'єктів бази даних у свою власну колекцію баз даних. У MFC робочої області це перш за все в Диспетчер транзакцій, визначення набору відкритих баз даних все в той же "транзакції просторі".

Примітка Класи бази даних DAO відрізняються від класи MFC бази даних, заснований на відкрити підключення до бази даних (ODBC). Всі імена класів бази даних DAO мають префікс "CDao". Загалом, MFC класів на основі DAO здатні більш ніж MFC класи, на основі ODBC. На основі DAO класи доступ до даних через Microsoft Jet database engine, включаючи драйвери ODBC. Вони також підтримують даних визначення мови (DDL) операцій, таких як створення баз даних і додавання таблиць і полів за допомогою класів, без того, щоб зателефонувати DAO безпосередньо.

Можливості

Клас CDaoWorkspace надає такі:

Безпеки

MFC не виконує колекцій користувачів і груп у ДАО, які використовуються для контролю безпеки. Якщо вам потрібні ці аспекти ДАО, ви повинні програми самі їх через прямі заклики до DAO інтерфейсів. Докладніше перегляньте технічну Примітка 54.

Використання

Ви можете використовувати клас CDaoWorkspace до:

Створення нової робочої області, які ще не існує в колекції робочі області описані у розділі Створити член функції. Робоча область об'єкти залишаються будь-яким чином, між datababase двигун сесій. Якщо ваша заявка посилання MFC статично, припинення застосування uninitializes обробника баз даних. Якщо ваша заявка посилання з MFC динамічно, пошукової бази даних не ініціалізовано, коли MFC DLL є вивантажений.

Функція лише у професійних і підприємство видань   Статичні посилання на MFC підтримується лише в Visual C++ Professional і підприємство видань. Докладніше, перегляньте статтю Visual C++ видань.

Явно відкриття робоче середовище за замовчуванням, або відкриття існуючу робочу область у робочі області колекції, описано під відкритим члена функції.

Закриття робочого простору з Закрити член функції в кінцевому сесії робочої області. Закрити закриття будь-якого баз даних, не закриття раніше, скасування будь-яких Незадіяні операцій.

Угоди

ДАО керує угоди на рівні робочої області; Таким чином операції по робочій області з кількох відкритих баз даних застосовуються до всіх баз даних. Наприклад, якщо дві бази даних мають Незадіяні оновлень і ви зателефонуйте CommitTrans, всі оновлення віддані. Якщо ви хочете, щоб обмежити операції в єдину базу даних, потрібно окремий робоча область об'єкта для його.

Непряме використання робочої області за замовчуванням

MFC використовує робоче середовище за замовчуванням ДАО ­ неявно за нижченаведених умов.:

Інші операції

Інші операції з базами даних надаються також, наприклад, ремонт пошкоджених баз даних або стискання бази даних.

Додаткову інформацію про CDaoWorkspace, перегляньте статтю ДАО робочої області. Інформація про виклик DAO безпосередньо а також про ДАО безпеки можна знайти технічне Примітка 54. Додаткову інформацію про роботу з джерела даних ODBC через ДАО, перегляньте статтю зовнішні ДАО: робота з зовнішніх джерел даних. Відомості про обробника баз даних, перегляньте статтю ДАО робочої області: обробника баз даних. Всі статті в Visual C++ програміста посібника. Зразок MFC бази даних DAOVIEW ілюструє використання CDaoWorkspace.

# включити lt;afxdao.h > & nbsp;

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Зразок  MFC зразок DAOVIEW

Дивіться також CDaoDatabase, CDaoRecordset, CDaoTableDef, CDaoQueryDef, CDaoException

Index