CDaoWorkspace::SetIsolateODBCTrans

до втрати SetIsolateODBCTrans (BOOL bIsolateODBCTrans );
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

bIsolateODBCTrans

 Передати ВІРНО , якщо ви хочете, щоб почати ізоляцію ODBC угоди. Передати ПОМИЛКОВІ , щоб зупинити ізоляцію ODBC угоди.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена для встановлення значення ДАО IsolateODBCTrans власності на робочу область. У деяких ситуаціях можливо, потрібно мати кілька одночасних операцій до однієї бази даних ODBC. Для цього вам потрібно відкрити робочої області окремо для кожної операції. Хоча кожен робочої області можуть мати свої власні ODBC підключення до бази даних, це уповільнює продуктивності системи. Тому, що ізоляція операції не є звичайно потрібні, ODBC підключення з декількох об'єктів робочої області відкрито на той самий користувач розподіляються за замовчуванням.

Деякі сервери ODBC, наприклад, Microsoft SQL Server, не дозволяють Одночасні операції на одного зв'язку. Якщо ви повинні мати більше однієї транзакції в той час очікуванні таких до бази даних, властивості IsolateODBCTrans значення True кожного робочої області як тільки ви його відкриваєте. Це змушує окремих ODBC з'єднання для кожної робочої області.

Щоб отримати додаткові відомості про робочі області, перегляньте статтю ДАО робочої області. Додаткову інформацію про угоди, перегляньте статтю ДАО робочої області: операціями керуючий. Додаткову інформацію про роботу з джерела даних ODBC через ДАО, перегляньте статтю зовнішні ДАО: робота з зовнішніх джерел даних. Всі статті є в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoWorkspaceЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoWorkspace::GetIsolateODBCTrans

Index