CDaoWorkspace::Rollback

недійсними відкат ();
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Зауваження

Цей член функцію завершення поточної операції і відновити всіх баз даних у робочій області для їх стан перед операцію розпочато.

Застереження   В рамках одного об'єкта робочої області угоди завжди глобальної до робочої області і не обмежується тільки одна база даних або набору записів. Якщо ви здійснювати операції з більш ніж однієї бази даних або набір записів робочої області транзакції, відкат відновлює всі операції на всіх цих баз даних та набори записів.

Якщо закрити об'єкт робочої області без збереження або скасування будь-яких очікуванні операцій, операцій є автоматично відкотити. Якщо ви виклику CommitTrans або скасування установки без першого виклику BeginTrans, виникає помилка.

Примітка   Коли ви починаєте транзакції, обробника баз даних запису своїх операцій у файлі зберігається до каталогу, вказаний на змінну оточення TEMP на робочу станцію. Файл журналу транзакцій захоплює усі доступні для зберігання на диску темп, пошукової бази даних призведе до MFC кинути CDaoException (DAO помилка 2004). На даний момент якщо ви називаєте CommitTrans, віддані не визначено кількість операцій, але залишилися незавершеного операцій втратили, і операції має бути перезапущено. Виклик відкат релізи журнал транзакцій і в рулонах назад усі операції транзакції.

Щоб отримати додаткові відомості про робочі області, перегляньте статтю ДАО робочої області. Додаткову інформацію про угоди, перегляньте статтю ДАО робочої області: операціями керуючий. Обидві статті є в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoWorkspaceЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset

Index