CDaoWorkspace::RepairDatabase

статичні недійсним ПАСКАЛЬ RepairDatabase (LPCTSTR lpszName );
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

lpszName

Шлях та ім'я файлу для наявного файлу бази даних Microsoft Jet двигуна. Якщо пропустити предикат шлях, пошук лише у поточному каталозі. Якщо система підтримує єдину іменування (UNC), можна також вказати мережний шлях, наприклад: "\\\\MYSERVER\\MYSHARE\\MYDIR\\MYDB.MDB". (Подвійні зворотні косі потрібні рядок шляху, у тому, що "\" є символом виходу C++.)

Зауваження

Викликано цю функцію член, щоб відремонтувати пошкоджені бази даних, який звертається до Microsoft Jet database engine. Потрібно закрити базу даних, вказані на lpszName , перш ніж ви його відновлення. У багатокористувацької середовищі інші користувачі не можуть мати lpszName відкрити при ремонті його. Якщо lpszName не закриті або недоступний для ексклюзивного використання, виникає помилка.

Ця функція-член намагається відновити базу даних, яка була відзначена як можливо корумпованих на операцію записування не завершено. Це може статися, якщо застосунок, за допомогою Microsoft Jet database engine було неочікувано закрито з-за владу відключення або комп'ютер апаратна проблема. Якщо завершення операції та Закрити функцію член або ви закриваєте програму звичайним способом, бази даних не буде позначено як можливо корумпованих.

Примітка   Після відновлення бази даних, це також гарна ідея, щоб стиснути за допомогою CompactDatabase член функція для дефрагментації файлу та звільнити місце на диску.

Щоб отримати додаткові відомості про робочі області, перегляньте статтю - ДАО робочої області в Visual C++ програміста керівництво. Щоб отримати додаткові відомості про відновлення бази даних зверніться до розділу "RepairDatabase метод" у довідці DAO.

Огляд CDaoWorkspaceЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Index