CDaoWorkspace::Idle

статичні недійсним ПАСКАЛЬ Idle (int nAction = dbFreeLocks);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

nAction

Дія взяти під час простою обробки. В даний час дійсні тільки дії є dbFreeLocks.

Зауваження

Телефонуйте простоювання надати обробник баз даних можливість виконувати фон завдання, які не можуть бути оновлені з-за інтенсивного обробки даних. Це також вірно в офісів, багатозадачних середовищах, в яких не є достатньо часу обробки фону, щоб підтримувати всі записи в наборі записів.

Важливо   Виклик простоювання не є необхідним з бази даних, створені з версії 3.0 Microsoft Jet database engine. Використовувати діє лише для баз даних, створених у попередніх версіях.

Як правило читати, замки видаляються і дані в місцевих динамічного набору записів об'єктів оновлюється лише тоді, коли немає інших дій (в тому числі рухів миші) що відбуваються. Якщо ви періодично виклику простоювання, ви надати обробник баз даних час, щоб наздогнати на тлі обробки завдань шляхом звільнення непотрібних читати замки. Зазначення постійного dbFreeLocks як аргумент затримки обробки, поки всі читати замки звільнені.

Ця функція-член не потрібна в одного користувача середовища, якщо запущено кілька екземплярів програми. Простоювання член функція може підвищити продуктивність у багатокористувацької середовищі, тому що вона змушує двигун бази даних для очищення даних на диск, випускаючи замки на пам'ять. Можна також випуску читати замки, зробивши операцій частиною транзакції.

Щоб отримати додаткові відомості про робочі області, перегляньте статтю - ДАО робочої області в Visual C++ програміста керівництво. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "Простоювання метод" у довідці DAO.

Огляд CDaoWorkspaceЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Index