CDaoWorkspace::GetLoginTimeout

статичний () короткий ПАСКАЛЬ GetLoginTimeout;
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Значення, яке повертається

Кількість секунд до виникнення помилки під час спроби увійти до бази даних ODBC.

Зауваження

Телефонуйте цей член функцію, щоб отримати поточні значення властивості ДАО LoginTimeout для робочої області. Це значення позначає кількість секунд до виникнення помилки під час спроби увійти до бази даних ODBC. LoginTimeout за замовчуванням є 20 секунд. Якщо LoginTimeout має значення 0, не тайм-аут відбувається, і зв'язку з джерелом даних може повісити.

При спробі увійти до бази даних ODBC, наприклад, Microsoft SQL Server, підключення може не від помилки мережі, або сервер не працює. Не чекаючи за замовчуванням 20 секунд для підключення, можна вказати, як довго database engine чекає, перш ніж вона виробляє помилка. Увійти на сервер відбувається неявно, як частину-кілька різних подій, таких, як виконання запиту до зовнішнього сервера бази даних.

Щоб отримати додаткові відомості про робочі області, перегляньте статтю ДАО робочої області. Щоб отримати додаткові відомості про роботу з джерела даних ODBC через ДАО, перегляньте статтю зовнішні ДАО: робота з зовнішніх джерел даних. Обидві статті є в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "LoginTimeout власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoWorkspaceЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoWorkspace::SetLoginTimeout

Index