CDaoWorkspace::GetIsolateODBCTrans

BOOL ("GetIsolateODBCTrans);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо ODBC угоди є ізольованою; в іншому випадку 0.

Зауваження

Телефонуйте цей член функцію, щоб отримати поточні значення властивості ДАО IsolateODBCTrans для робочої області. У деяких ситуаціях можливо, потрібно мати кілька одночасних операцій до однієї бази даних ODBC. Для цього вам потрібно відкрити робочої області окремо для кожної операції. Майте на увазі, що, хоча кожен робочої області можуть мати свої власні ODBC підключення до бази даних, це уповільнює продуктивності системи. Тому, що ізоляція операції не є звичайно потрібні, ODBC підключення з декількох об'єктів робочої області відкрито на той самий користувач розподіляються за замовчуванням.

Деякі сервери ODBC, наприклад, Microsoft SQL Server, не дозволяють Одночасні операції на одного зв'язку. Якщо ви повинні мати більше однієї транзакції в той час очікуванні таких до бази даних, властивості IsolateODBCTrans значення True кожного робочої області як тільки ви його відкриваєте. Це змушує окремих ODBC з'єднання для кожної робочої області.

Щоб отримати додаткові відомості про робочі області, перегляньте статтю ДАО робочої області. Щоб отримати додаткові відомості про роботу з джерела даних ODBC через ДАО, перегляньте статтю зовнішні ДАО: робота з зовнішніх джерел даних. Обидві статті є в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "IsolateODBCTrans власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoWorkspaceЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoWorkspace::SetIsolateODBCTrans

Index