CDaoWorkspace::Create

віртуальний недійсним створити (LPCTSTR lpszName, LPCTSTR lpszUserName,LPCTSTR lpszPassword );
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

lpszName

Рядок до 14 символів, які однозначно імена новий об'єкт робочої області. Потрібно вказати ім'я. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "Властивості ім'я" у довідці DAO.

lpszUserName

Ім'я користувача власник цієї робочої області. Вимоги перегляньте SetDefaultUser функції члена, параметр lpszDefaultUser . Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "Ім'я користувача власності" в довідці Microsoft DAO.

lpszPassword

Пароль для нового об'єкта робочої області. Пароль може містити до 14 символів і може містити будь-який символ, крім ASCII від 0 (нуль). У паролях враховується регістр. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "Пароль власності" в довідці Microsoft DAO.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена створити новий об'єкт DAO робочу область і пов'язати його з MFC CDaoWorkspace об'єкт. Загальний процес створення:

  1. Побудувати об'єкт CDaoWorkspace.

  2. Телефонуйте об'єкта Створити член функції для створення базового DAO робочої області. Необхідно вказати ім'я робочої області.

  3. За бажанням, зателефонуйте Додавання , щоб додати робочої області обробник баз даних робочих областей колекцію. Ви можете працювати з робочої області без додавання його.

Після Створення виклику робочої області полягає у відкритий стан, готовий до використання. Ви не вимагають відкрита після Створення. Ви не телефонувати Створити робочу область, уже існує в колекції робочі області. Створити ініціалізує пошукової бази даних, якщо вона вже не була ініціалізована для вашого застосування.

Щоб отримати додаткові відомості про робочі області, перегляньте статтю - ДАО робочої області в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoWorkspaceЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoWorkspace::CDaoWorkspace, CDaoWorkspace::Close, CDaoWorkspace::Open

Index