CDaoWorkspace::CompactDatabase

статичні недійсним ПАСКАЛЬ CompactDatabase (LPCTSTR lpszSrcName, LPCTSTR lpszDestName, LPCTSTR lpszLocaledbLangGeneral, int = nOptions = 0 );
кинути (CDaoException, CMemoryException);

статичні недійсним ПАСКАЛЬ CompactDatabase (LPCTSTR lpszSrcName, LPCTSTRlpszDestName, LPCTSTR lpszLocale, int nOptions, LPCTSTR lpszPassword );
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

lpszSrcName

Ім'я існуючого, закрити базу даних. Це може бути повний шлях та ім'я файлу, такі як "C:\\MYDB.MDB". Якщо ім'я файлу має розширення, ви повинні вказати. Якщо ваша мережа підтримує рівномірний, іменування (UNC) Конвенції, ви також можете вказати мережний шлях, такі як "\\\\MYSERVER\\MYSHARE\\MYDIR\\MYDB.MDB". (Подвійні зворотні косі потрібні рядки шляху, у тому, що "\" є символом виходу C++.)

lpszDestName

Повний шлях до стиснутої бази даних, що створюється. Також можна вказати мережний шлях, з lpszSrcName. Не можна використовувати lpszDestName аргумент, щоб указати файл бази даних як lpszSrcName.

lpszPassword

Пароль, коли ви хочете, щоб стиснути базу даних захищено паролем. Зверніть увагу, що якщо ви використовуєте версію CompactDatabase , яка приймає пароля, потрібно вказати всі параметри. Також, тому що це параметр підключення, вона вимагає спеціального форматування, наступним чином:;PWD =lpszPassword. Наприклад:;PWD = "Щасливий". (З комою не потрібно).

lpszLocale

Рядковий вираз, який використовується для визначення collating порядку для створення lpszDestName. Якщо цей аргумент пропустити беручи dbLangGeneral (див. нижче), значення за промовчанням, локалі нову базу даних так само, як що стару базу даних. Можливих значень:

nOptions

Вказує на один або більше параметрів для цільової бази даних, lpszDestName. Якщо цей аргумент пропустити прийнявши значення за промовчанням, lpszDestName буде мати той же шифрування і та ж версія, як lpszSrcName. Ви можете об'єднати dbEncrypt або dbDecrypt варіант з одним з варіантів версія, оператором порозрядне OR. Допустимі значення, яке визначення формату бази даних, не баз даних версії двигуна,:

Зауваження

Цей член функцію, щоб стиснути вказаний Microsoft Jet (.База даних MDB). Як змінити дані в базі даних, файл бази даних можуть стати фрагментованими та використовувати більше дискового простору, ніж це необхідно. Час від часу слід стиснути бази даних для дефрагментації файлу бази даних. Стиснутої бази даних є зазвичай менші. Також можна змінити порядок collating, шифрування або Версія формат даних під час копіювання та стискання бази даних.

! ПОПЕРЕДЖЕННЯ CompactDatabase функції члена не правильно перетворити повної бази даних Microsoft Access з однієї версії до іншої. Лише формат даних перетворюється. Microsoft Access визначені об'єкти, наприклад, форми та звіти, не перетворюються. Однак, дані правильно перетворено.

Порада   Ви також можете використовувати CompactDatabase Копіювати файл бази даних.

Щоб отримати додаткові відомості про робочі області, перегляньте статтю - ДАО робочої області в Visual C++ програміста керівництво. Щоб отримати додаткові відомості про стиснення бази даних зверніться до розділу "CompactDatabase метод" у довідці DAO.

Огляд CDaoWorkspaceЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoWorkspace::RepairDatabase

Index