CDaoWorkspace::CommitTrans

втрати (CommitTrans);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Зауваження

Цю функцію член, щоб зафіксувати транзакцію — збереження групи виправлень і оновлень до одного або кількох баз даних у робочій області. Транзакцію складається з серії про зміни до бази даних або його структуру, починаючи із закликом до BeginTrans. Після завершення транзакції, або зробити його або рол його назад (Скасувати зміни) з відкат. За промовчанням, без угоди оновлення записів віддані негайно. Виклик BeginTrans викликає відданість оновлень затримано, поки ви називаєте CommitTrans.

Застереження   В рамках однієї робочої області угоди завжди глобальної до робочої області і не обмежується тільки одна база даних або набору записів. Якщо виконувати операції на більш ніж однієї бази даних або набір записів робочої області транзакції, CommitTrans здійснює відкладені оновлення, і відкат відновлює всі операції на цих баз даних та набори записів.

Під час закриття бази даних або робочої області з відкладених операцій, операцій є всі відкотити.

Примітка   Це не двофазних commit механізм. Якщо не вдається зробити одне оновлення, інші все ще буде вчинити.

Щоб отримати додаткові відомості про робочі області, перегляньте статтю ДАО робочої області. Додаткову інформацію про угоди, включаючи інформацію про окремі операції просторів, перегляньте статтю ДАО робочої області: операціями керуючий. Обидві статті є в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoWorkspaceЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Index