CDaoWorkspace::Close

(Віртуальний недійсним закрити);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена закрити об'єкт робочої області. Закриття об'єкт відкрито робоче середовище релізи основний об'єкт DAO і, якщо робоча область є членом робочі області колекції, видаляє його з колекції. Виклик Закрити є хороша практика програмування.

Застереження   Закриття робочої області об'єкт закриває будь-яких відкритих баз даних у робочій області. У будь-який набори записів відкрити в базах даних, а також закриті, і будь-який відкладені зміни або оновлення прокату назад. Для отримання додаткової інформації перегляньте CDaoDatabase::Close, CDaoRecordset::Close, CDaoTableDef::Closeі CDaoQueryDef::Close функції члена.

Робоча область об'єктів не є постійним; вони існують тільки, хоча існують посилання на них. Це означає, що під час сеансу роботи бази даних пошукової закінчується, робочої області та його бази даних колекції не зберігаються. Потрібно повторно створити їх для наступної сесії знову відкривши робочої області та баз даних.

Щоб отримати додаткові відомості про робочі області, перегляньте статтю - ДАО робочої області в Visual C++ програміста керівництво. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "Закрити метод" у довідці DAO.

Огляд CDaoWorkspaceЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoWorkspace::Open

Index