CDaoTableDef

CDaoTableDef об'єкт являє собою збережені визначення базової таблиці чи вкладені таблиці. Кожен об'єкт бази даних DAO підтримує набір, називається TableDefs, яка містить всі збережені ДАО tabledef об'єкти.

Ви маніпулювати визначення таблиці за допомогою CDaoTableDef об'єкт. Наприклад, ви можете:

Примітка   Класи бази даних DAO відрізняються від класи MFC бази даних, заснований на відкрити підключення до бази даних (ODBC). Всі імена класів бази даних DAO мають префікс "CDao". Ви все одно можете доступ до джерел даних ODBC DAO класів; ДАО класи зазвичай пропонують Покращені можливості, тому що вони є специфічними для Microsoft Jet database engine.

Використання tabledef об'єктів, для роботи з наявної таблиці або створити нову таблицю:

  1. У всіх випадках, перший побудувати в CDaoTableDef об'єкт, енергопостачальних на вказівник на CDaoDatabase об'єкт, до якого належить таблиці.

  2. Потім виконайте нижченаведені дії, залежно від того, що ви хочете:
    • Використовувати збережені наявної таблиці, зателефонуйте tabledef об'єкт відкритим члена функцію, ім'я збереженого таблиці.

    • Для створення нової таблиці, телефонуйте tabledef об'єкт Створення функції-члени, постачання ім'я таблиці. Телефонуйте CreateField і CreateIndex , щоб додати поля та індексів у таблиці.

    • Телефонуйте Додавання збереження таблиці, додавши його до колекції в базі даних TableDefs. Створити ставить на tabledef у відкритих держави, так що після виклику Створити ви не вимагають Відкриття.

Порада   Найпростіший спосіб створення збереженого таблиць є їх створення і зберігати їх у базі даних за допомогою Microsoft Access. Потім можна відкривати та використовувати їх у MFC код.

Використовувати tabledef об'єкт вже відкрито або створено, створення і відкриття CDaoRecordset об'єкта, визначає ім'я в tabledef з dbOpenTable значення в параметрі nOpenType.

Використання об'єкта tabledef для створення об'єкта CDaoRecordset , ви зазвичай створити або відкрити на tabledef, як описано вище, а потім побудувати набору записів об'єкта, проходячи вказівник до tabledef об'єкта, коли ви телефонуєте CDaoRecordset::Open. Tabledef, ви повинні бути в відкритого стану. Докладніше перегляньте статтю клас CDaoRecordset.

Коли ви закінчите, використовуючи tabledef об'єкт, дзвінків його Закрити членів; потім знищити об'єкт tabledef.

Щоб отримати додаткові відомості про tabledefs, перегляньте статті ДАО Tabledef і ДАО Tabledef: за допомогою Tabledefs в Visual C++ програміста керівництво.

# включити lt;afxdao.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Зразки  MFC зразок DAOVIEW | MFC зразок DAOTABLE

Дивіться також CDaoDatabase, CDaoRecordset

Index