CDaoTableDef::GetConnect

(CString GetConnect);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Значення, яке повертається

CString -об'єкт, що містить контур та бази даних типу таблиці.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена отримати для джерела даних, рядок підключення. Для об'єкта CDaoTableDef , який представляє вкладені таблиці CString об'єкт складається з одного або двох частин (визначник тип бази даних і шлях до бази даних).

Шлях, як показано в таблиці нижче є повний шлях для каталогів, що містять файли бази даних та повинен передувати ідентифікатор "бази даних =". У деяких випадках (як з Microsoft Jet і Microsoft Excel баз даних) конкретні ім'я файлу включений в аргументі шлях бази даних.

У таблиці в CDaoTableDef::SetConnect наведено типи можливих бази даних та їх визначники відповідної бази даних і контури

Для таблиць бази баз даних Microsoft Jet, що визначник є пустий рядок ("").

Якщо пароль, необхідні, але не надається, драйвер ODBC відображає на Логін діалогове вікно під час першого доступу таблиці і знову Якщо зв'язок закривається або повторно відкривається. Якщо вкладені таблиці має атрибут dbAttachSavePWD , Логін рядку не з'явиться при повторному відкритті таблиці.

Щоб отримати додаткові відомості про tabledefs, перегляньте статті ДАО Tabledef і ДАО Tabledef: за допомогою Tabledefs в Visual C++ програміста керівництво. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "Підключення власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoTableDefЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoTableDef::SetConnect

Index