CDaoTableDef::Create

віртуальний недійсним створити (LPCTSTR lpszName,довгий lAttributes= 0, LPCTSTR lpszSrcTable= NULL, LPCTSTR lpszConnect= NULL);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

lpszName

Вказівник на рядок, який містить ім'я таблиці.

lAttributes

Це значення, яке відповідає характеристик таблиці представлено tabledef об'єкт. Порозрядне OR можна використовувати для об'єднання будь-який з наступних констант:

Постійна Опис
dbAttachExclusive Для баз даних, які використовують Microsoft Jet database engine показує таблицю вкладені таблиці, відкрив для ексклюзивного використання.
dbAttachSavePWD Для баз даних, які використовують Microsoft Jet database engine показує, що Ідентифікатор користувача та пароль для таблиці що додається зберігаються відомості про підключення.
dbSystemObject Вказує, що таблиця є система таблиці надаються Microsoft Jet database engine.
dbHiddenObject Вказує, що таблиця є приховані таблиці, що надаються Microsoft Jet database engine.

lpszSrcTable

Вказівник на рядок, який містить ім'я таблиці джерела. За замовчуванням це значення ініціалізується як NULL.

lpszConnect

Вказівник на рядок, який містить за промовчанням підключення рядок. За замовчуванням це значення ініціалізується як NULL.

Зауваження

Телефонуйте цей член функції для створення нової таблиці збережені. Як тільки ви назвали в tabledef, потім можна назвати Додавання зберегти на tabledef в TableDefs колекції в базі даних. Після називаючи Додавання, на tabledef має відкритий стан, і ви можете використовувати його для створення об'єкта CDaoRecordset.

Щоб отримати додаткові відомості про tabledefs, перегляньте статті ДАО Tabledef і ДАО Tabledef: за допомогою Tabledefs в Visual C++ програміста керівництво. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "CreateTableDef метод" у довідці DAO.

Огляд CDaoTableDefЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoTableDef::Open, CDaoTableDef::Close, CDaoRecordset

Index