CDaoRecordView

CDaoRecordView об'єкт є подання, яке відображає записи бази даних в елементах керування. Подання — це подання форми, безпосередньо підключений до CDaoRecordset об'єкта. Подання створюється з шаблону ресурс діалогове вікно і відображає поля CDaoRecordset об'єкт в шаблоні діалоговому контролю. CDaoRecordView об'єкт використовує діалогове вікно обмін даними (DDX) і ДАО поле запису exchange (DFX) для автоматичного переміщення даних між елементами керування у формі та поля набір записів. CDaoRecordView також постачає замовчуванням реалізація для переміщення до першої, наступний, попередній або останній запис і інтерфейс для оновлення запису в даний час в поданні.

Примітка   Класи бази даних DAO відрізняються від класи MFC бази даних, заснований на відкрити підключення до бази даних (ODBC). Всі імена класів бази даних DAO мають префікс "CDao". Ви все одно можете доступ до джерел даних ODBC DAO класів; ДАО класи зазвичай пропонують Покращені можливості, оскільки вони використовують Microsoft Jet database engine.

Найпоширеніший спосіб створення запису подання є з AppWizard. AppWizard створює клас Перегляд записів і свого пов'язаних записів клас як частина вашого застосування скелет для початківців.

Якщо вам просто потрібно однієї форми, AppWizard підхід, легше. ClassWizard дозволяє вам вирішити, використовувати Перегляд записів пізніше в процесі розвитку. Якщо ви не створюєте клас Перегляд записів з AppWizard, ви можете зробити це пізніше з ClassWizard. Використання ClassWizard для створення Перегляд записів і набір записів окремо і підключіть їх є найбільш гнучкий підхід, тому що вона дає вам більше контролю в іменуванні клас набору записів та його.H /.CPP файлів. Такий підхід також дозволяє вам мати кілька подань записів на тому ж класі набір записів.

Щоб зробити його легким для кінцевих користувачів, щоб перемістити з записів у Перегляд записів, AppWizard створює меню (та, за бажанням, панелі інструментів) ресурси для переміщення до першої, наступний, попередній або останнього запису. Якщо ви створюєте Перегляд записів класу з ClassWizard, вам потрібно створити ці ресурси себе з меню і крапковий малюнок редакторів. Щоб отримати додаткові відомості про ці ресурси, перегляньте Огляд: створення програми що підтримує базу даних і ClassWizard: створення бази даних форми.

Про за замовчуванням реалізація для переміщення з записів, дивіться IsOnFirstRecord і IsOnLastRecord і статті запису переглядів: поданні запису, який відноситься до CRecordView і CDaoRecordView.

CDaoRecordView стежить за користувача позиції у наборі записів, щоб перегляд записів можна оновити інтерфейсу користувача. Коли на обох кінцях набір записів, перегляд записів вимикає об'єкти користувача інтерфейс — наприклад, елементи меню або кнопок на панелі інструментів — для переміщення далі в тому ж напрямку.

Для отримання додаткової інформації про визнання і використання Перегляд записів і набір записів класи, див "Проектування і створення на запис вигляд" у статті Запису переглядів. Щоб отримати додаткові відомості про як запис розглядає роботу і як їх використовувати, перегляньте статтю запису переглядів: за допомогою подання запис. Всі статті, згаданих вище застосовуються до CRecordView і CDaoRecordView і знаходяться в Visual C++ програміста керівництво.

# включити lt;afxdao.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Зразокnbsp; MFC зразок DAOENROL

Дивіться також CDaoRecordset, CDaoTableDef, CDaoQueryDef, CDaoDatabase, CDaoWorkspace, CFormView

Index