CDaoRecordView::OnMove

віртуальний BOOL OnMove (UINT nIDMoveCommand );

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо Переїзд виконаний успішно; в іншому випадку 0, якщо перемістити запит відхилено.

Параметри

nIDMoveCommand

Одним з таких ID командного стандартних значень:

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена перейти до різних запис у наборі записів, і показати його поля в елементи керування Перегляд записів. За замовчуванням реалізація закликає відповідну функцію член переміщення об'єкта CDaoRecordset , який пов'язаний з Перегляд записів.

За замовчуванням OnMove оновлення поточного запису в джерелі даних, якщо користувачеві було змінено в Перегляд записів.

AppWizard створює меню ресурс з першого запису, останній запис, наступний запис і Попередній запис пунктів меню. Якщо вибрати параметр початкового інструментів, AppWizard також створює панель інструментів з кнопками, що відповідає на ці команди.

Якщо ви рухатися повз останнього запису в наборі записів, перегляд записів також відображення останнього запису. Якщо перемістити назад повз першого запису, перегляд записів продовжує відображення першого запису.

Застереженняnbsp;  Виклик OnMove кидає виключення, якщо набір записів містить немає записів. Викликати функцію обробник оновлення інтерфейсу для відповідного користувача — OnUpdateRecordFirst, OnUpdateRecordLast, OnUpdateRecord&Nextабо OnUpdateRecordPrev — до відповідного перемістити операцію, щоб визначити, чи будь-які записи набір записів. Відомості про оновлення обробників, знайти Огляд: створення програми що підтримує базу даних в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoRecordViewЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::Move

Index