CDaoRecordset

CDaoRecordset об'єкт являє собою набір записів, вибраний із джерела даних. Відомий як "набори записів", CDaoRecordset об'єкти доступні в наступні три форми:

Кожна форма набір записів являє собою набір записів виправлена в той час відкрити набір записів. Під час прокручування на запис у таблиці набору записів або динамічного набору записів, відображає зміни, внесені до запису, після відкриття набір записів, або інших користувачів або інші набори записів у вашому додатку. (Знімок набору записів оновити неможливо.) Можна використовувати CDaoRecordset безпосередньо або отримати на клас певним застосунком набір записів з CDaoRecordset. Ви можете потім:

Клас CDaoRecordset надає інтерфейс подібний до цього класу CRecordset. Головна відмінність полягає у цьому класі, CDaoRecordset отримує доступ до даних через в даних Access об'єкт (DAO) на основі OLE. Клас CRecordset звертається до СКБД через відкрити підключення до бази даних (ODBC) і за що СУБД драйвера ODBC.

Примітка   Класи бази даних DAO відрізняються від класи MFC бази даних, заснований на відкрити підключення до бази даних (ODBC). Всі імена класів бази даних DAO мають префікс "CDao". Ви все одно можете доступ до джерел даних ODBC DAO класів; ДАО класи зазвичай пропонують Покращені можливості, тому що вони є специфічними для Microsoft Jet database engine.

Можна використовувати CDaoRecordset безпосередньо або отримати класі з CDaoRecordset. Використання набору записів клас, в будь-якому випадку, відкрити базу даних і побудувати набору записів об'єкта, проходячи Конструктор вказівник до CDaoDatabase об'єкта. Також можна побудувати об'єкт CDaoRecordset і нехай MFC створення тимчасових CDaoDatabase об'єкта для вас. Потім дзвінків в recordset відкритим члена, зазначення, чи об'єктом є таблиця набору записів, динамічного набору записів або знімок набору записів. Виклик Open вибирає дані з бази даних і завантажує перший запис.

Використання об'єкта член функції і дані членів прокрутіть записи і працюють на них. Операції, які доступні залежать від об'єкт є таблиця набору записів, динамічного набору записів або знімок набору записів, і чи є він оновлювану або лише для читання — це залежить від можливостей бази даних або відкрити підключення до бази даних (ODBC) джерела даних. Щоб оновити записи, які можуть мати були додані або змінені з відкритий виклик, телефонуйте об'єкта Повторний запит функції-члени. Закрити функцію член об'єкта і знищити об'єкт, коли ви закінчите з ним.

CDaoRecordset використовує DAO поле запису exchange (DFX) підтримка читання і оновлення запису полів через Типозбережна C++ члени CDaoRecordset або CDaoRecordset-отриманих клас. Ви також можете здійснити динамічне зв'язування стовпців у базі даних без використання DFX механізм, за допомогою GetFieldValue і SetFieldValue.

Щоб отримати додаткові відомості про набори записів, перегляньте статтю ДАО: набір записів архітектура в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "Набору записів об'єкта" в довідці Microsoft DAO.

# включити lt;afxdao.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Зразки  MFC зразок DAOVIEW | MFC зразок DBVLIST

Дивіться також CDaoTableDef, CDaoWorkspace, CDaoDatabase, CDaoQueryDef

Index