CDaoRecordset::Update

віртуальний () недійсним оновлення;
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Зауваження

Викликано цю функцію член після заклик до член функція AddNew або редагування . Для завершення операції AddNew або Редагувати потрібно цей заклик.

AddNew і Редагувати підготувати редагування-буфера, в якому знаходиться додані або змінені дані для збереження до джерела даних. Оновлення збереження даних. Оновлюються тільки ті поля, позначені або виявлено як змінилося.

Якщо джерело даних підтримує угоди, ви можете зробити виклику оновлення (та його відповідні AddNew або Редагувати виклику) є частиною транзакції. Щоб отримати додаткові відомості про угоди, перегляньте статтю ДАО робочої області: операціями керуючий в Visual C++ програміста керівництво.

Застереженняnbsp;  Якщо ви називаєте оновлення без першого виклику або Add&New або Редагувати, оновити кидає CDaoException. Якщо ви виклику AddNew або редагування, ви повинні викликати оновлення перед виклику MoveNext або закрити набір записів або підключення до джерела даних. В іншому випадку, зміни втрачаються без сповіщення.

Коли набору записів об'єкта песимістичне передбачення заблокований у багатокористувацької середовищі, запис зберігається, закривається час від часу, Редагувати використовується до завершення оновлення. Якщо набір записів оптимістично заблоковано, звіт закривається і в порівнянні з активовано запис, перед його оновлення бази даних. Якщо запис було змінено, оскільки ви назвали, Редагувати, оновлення операцію не вдалося виконати і MFC кидає виключення. Ви можете змінити блокування режимі з SetLockingMode.

Примітка   Завжди оптимістично блокування використовується на зовнішньої бази даних-формати, такі як ODBC і інсталювальний ISAM.

Щоб отримати додаткові відомості про оновлення даних, перегляньте статтю записів DAO: набір записів операцій в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділів "AddNew метод", "CancelUpdate метод", "Видалити методу", "LastModified власності", "Спосіб оновлення" та "EditMode власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDaoRecordset::Add&New, CDaoRecordset::CancelUpdate, CDaoRecordset::Delete, CDaoRecordset::Edit, CDaoRecordset::CanTransact

Index