CDaoRecordset::SetLockingMode

до втрати SetLockingMode (BOOL bPessimistic );
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

bPessimistic

Прапор, який вказує тип блокування.

Зауваження

Назвати цю функцію член набору типу блокування для набір записів. Коли песимістичні блокування, по суті, 2K сторінки, яка містить запис, редагування заблоковано, як тільки функцію член редагування . Сторінка не розблоковано, при виклику оновлення або Закрити член функції, або будь-який крок або знайти операцій.

Коли блокування оптимістично, по суті, 2K сторінки, яка містить запис заблоковано тільки в той час як запис оновлюється з функцією член оновлення.

Якщо сторінку заблоковано, інший користувач не можна редагувати записи на тій же сторінці. Якщо ви називаєте SetLockingMode і передати ненульове значення, інший користувач уже має сторінки, які замикаються виняток кинули при виклику редагування. Інші користувачі можуть прочитати дані з заблоковані сторінки.

Якщо ви називаєте SetLockingMode з нульове значення і пізніше називати оновлення , хоча сторінці заблоковано іншим користувачем, виникає виняток. Переглянути зміни, внесені до запису іншим користувачем (і втратити зміни), виклику функції член SetBookmark з поточного запису, значення закладки.

Під час роботи з джерела даних ODBC, блокування режим є завжди оптимістично.

Щоб отримати додаткові відомості про оновлення даних, перегляньте статтю записів DAO: набір записів операцій в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділів "LockEdits власності", "EditMode власності" і "Блокування поведінки в спільними програми" у довідці DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::GetLockingMode

Index