CDaoRecordset::SetFieldNull

до втрати SetFieldNull (void * pv, BOOL bNull = TRUE);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

pv

Містить адресу компонент даних полів у наборі записів або НУЛЬОВИМ. Якщо позначені NULL, всі члени даних полів у наборі записів. (C++ NULL не є так само, як Null у термінології бази даних, який означає, що "мають значення не".)

bNull

Ненульовий, якщо член даних поля будуть позначені як такі, що немає значення (Null). В іншому випадку 0, якщо компонент поля даних буде позначено як non-Null.

Зауваження

Телефонуйте цей член функції, щоб позначити поле даних член набір записів, як Null (зокрема, мають значення не) або не Null. SetFieldNull використовується для полів, які пов'язані в DoFieldExchange механізм.

Під час додавання нового запису до набору записів, всі члени дані поля спочатку встановити значення Null і позначені як "брудні" (змінений). Під час отримання запису з джерела даних, її стовпців або вже мають значень або містять значення null. Якщо це не доцільно внести в полі значення Null, кинув CDaoException.

Якщо ви використовуєте подвійну буферізацію механізм, наприклад, за бажанням спеціально для визначення поля поточного запису як не має значення, назвати SetFieldNull з bNull , встановіть правда , щоб позначити його як Null. Якщо поле раніше було відзначено Null, і тепер ви хочете, щоб дати йому значення, просто встановіть його нові значення. Ви не повинні видалити Null прапор з SetFieldNull. Щоб визначити, чи поле може бути Null, телефонуйте IsFieldNullable.

Якщо ви не використовуєте подвійну буферізацію механізм, змінивши значення поля не автоматично настроїти поле як брудне і не Null. Конкретно необхідно встановити поля брудними і не Null. Прапор, що містяться в елементах керування m_bCheckCacheForDirtyFields цієї перевірки полів.

Механізм DFX працюють використання ПСЕВДО NULL. Докладніше перегляньте статтю CDaoFieldExchange::m_nOperation.

Важливоnbsp;  Викликано цю функцію член тільки після того, як ви назвали, Редагувати або Add&New.

За допомогою NULL на перший аргумент функції буде застосовано функцію лише для outputColumns, не Параметри в CDaoFieldExchange. Наприклад, дзвінок

SetFieldNull (NULL)

буде встановлено лише outputColumns для NULL. Значення парам буде незмінним.

Щоб отримати додаткові відомості про обмін поле запису, перегляньте статті DAO запис поле Exchange (DFX) і записів DAO: прив'язування записів динамічно в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::SetParamValue

Index