CDaoRecordset::SetFieldDirty

до втрати SetFieldDirty (void * pv, BOOL bDirty = TRUE);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

pv

Містить адресу компонент даних полів у наборі записів або НУЛЬОВИМ. Якщо позначені NULL, всі члени даних полів у наборі записів. (C++ NULL не є так само, як Null у термінології бази даних, який означає, що "мають значення не".)

bDirty

Правда, якщо член даних поля позначено як "брудні" (змінений). В іншому випадку ПОМИЛКОВИХ Якщо компонент даних поля позначено як "чистий" (без змін).

Зауваження

Телефонуйте цей член функції, щоб позначити поле даних член набору записів змінено або як без змін. Маркування поля як незмінним гарантує, що поле не оновлюється.

Рамках позначки змінити поля даних членів, щоб забезпечити, що вони буде писати для запису в джерелі даних DAO поле запису механізм обміну (DFX). Змінення значення поля, як правило для поля встановлюється dirty автоматично, так рідко потрібно буде назвати SetFieldDirty себе, але іноді, ви можете забезпечити, що стовпців будуть явно оновлення або вставлений незалежно від того, що значення знаходиться в компонент поля даних. Механізм DFX також працюють використання ПСЕВДО NULL. Докладніше перегляньте статтю CDaoFieldExchange::m_nOperation.

Якщо подвійну буферізацію механізм не використовується, змінивши значення поля не автоматично настроїти поле як брудні. У цьому випадку, це буде необхідно SSL набір поля як брудні. Прапор, що містяться в елементах керування m_bCheckCacheForDirtyFields цієї перевірки полів.

Важливоnbsp;  Викликано цю функцію член тільки після того, як ви назвали, Редагувати або Add&New.

За допомогою NULL на перший аргумент функції буде застосовано функцію для всіх outputColumns, не Параметри в CDaoFieldExchange. Наприклад, дзвінок

SetFieldDirty (NULL)

буде встановлено лише outputColumns для NULL. Значення парам буде незмінним.

Працювати на парам, слід указати фактична адреса окремих парам , ви хочете працювати на, таких як:

SetFieldDirty (& m_strParam)

Це означає, що ви не можете встановити всі Параметри NULL, як ви можете з outputColumns.

SetFieldDirty реалізується за допомогою DoFieldExchange.

Щоб отримати додаткові відомості про обмін поле запису, перегляньте статті DAO запис поле Exchange (DFX) і записів DAO: прив'язування записів динамічно в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDaoRecordset::SetField&Null, CDaoRecordset::SetFieldValue

Index