CDaoRecordset::SetCacheStart

до втрати SetCacheStart (COleVariant varBookmark );
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

varBookmark

COleVariant , що визначає закладку перший запис у наборі записів кешування.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена, щоб визначити закладку перший запис у наборі записів кешування. Можна використовувати будь-який запис, значення закладки для параметра varBookmark , член SetCacheStart функції. Зробити запис, який ви хочете, щоб почати кеш з поточним записом, створити закладку для цього запису за допомогою SetBookmarkі передати закладку значення як параметр для SetCacheStart функції члена.

Обробник баз даних Microsoft Jet просить записів у діапазоні кеш з кеша, і він просить записів за межами діапазону кешу на сервері.

Записи, отримані з кешу не відображають зміни, зроблені одночасно для вихідних даних інших користувачів.

Змусити оновлення кешовані дані, проходити lSize параметр SetCacheSize як 0, телефонуйте SetCacheSize знову з розмір кешу, ви спочатку виконати і потім викликати функцію член FillCache.

Зверніть увагу, що якщо ви не створюєте UNICODE записів, COleVariant об'єкт має бути явно оголошено ANSI. Це можна зробити за допомогою COleVariant::COleVariant( lpszSrc, vtSrc ) вигляді Конструктор з vtSrc для VT_BSTRT (ANSI) або за допомогою функції COleVariant SetString( lpszSrc, , vtSrc ) з vtSrc для VT_BSTRT.

Щоб отримати додаткові відомості про пошук записів, перегляньте статтю записів DAO: набір записів навігації в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу CacheSize, CacheStart властивості"у довідці DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::FillCache, CDaoRecordset::GetCacheSize, CDaoRecordset::GetCacheStart, CDaoRecordset::SetCacheSize

Index