CDaoRecordset::SetCacheSize

до втрати SetCacheSize (довгий lSize );
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

lSize

Визначає кількість записів. Типовим значенням є 100. Значення 0 вимикає кешування. Значення має бути від 5 до 1200 записів. Кеш може використовувати значне обсяг пам'яті.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена встановити кількість записів, кешування. Кеш є пробіл в місцевому пам'яті, яка зберігає дані, зовсім недавно завантажуються з сервера, у випадку, якщо дані буде запропоновано знову під час роботи програми. Даних, кешування, покращує продуктивність застосунку, який завантажує дані з віддаленого сервера через об'єкти динамічного набору записів. Коли дані запитуються, Microsoft Jet database engine перевіряє кеш для даних спочатку замість того, щоб його отримання від сервера, який займає більше часу. Дані, що не виходить від джерела даних ODBC не зберігається в кеші.

Будь-які джерела даних ODBC, таких як вкладені таблиці, може мати локальний кеш. Щоб створити кеш, відкрити набір записів об'єкта до віддаленого джерела даних, викликати SetCacheSize і SetCacheStart член функції і потім викликати функцію член FillCache або крок через записів за допомогою однієї операції переміщення. LSize параметр SetCacheSize член функції можуть бути засновані на кількість записів, ваші програми для роботи з в один час. Наприклад, якщо використовується набір записів як джерело даних для відображення на екрані, ви могли б передати параметраlSize SetCacheSizeяк 20 для відображення 20 записів в один час .

Щоб отримати додаткові відомості про пошук записів, перегляньте статтю записів DAO: набір записів навігації в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "CacheSize, CacheStart властивості" у довідці DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::FillCache, CDaoRecordset::GetCacheSize, CDaoRecordset::GetCacheStart, CDaoRecordset::SetCacheStart

Index