CDaoRecordset::SetBookmark

до втрати SetBookmark (COleVariant varBookmark );
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

varBookmark

COleVariant -об'єкт, що містить закладку значення для певного запису.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена в положення набір записів на запис, яка містить вказану закладку. Коли набору записів об'єкта створений або відкритий, кожен записи вже має унікальний закладки. Ви можете отримати закладку для поточного запису на виклик GetBookmark і збереження значення COleVariant об'єкт. Можна пізніше повернутися до цього запису, зателефонувавши SetBookmark за допомогою значення збережені закладки.

Зверніть увагу, що якщо ви не створюєте UNICODE записів, COleVariant об'єкт має бути явно оголошено ANSI. Це можна зробити за допомогою COleVariant::COleVariant( lpszSrc, vtSrc ) вигляді Конструктор з vtSrc для VT_BSTRT (ANSI) або за допомогою функції COleVariant SetString( lpszSrc, , vtSrc ) з vtSrc для VT_BSTRT.

Щоб отримати додаткові відомості про пошук записів, перегляньте статтю записів DAO: набір записів навігації в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділів "Властивості закладки" і Bookmarkable власності"в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::GetBookmark

Index