CDaoRecordset::SetAbsolutePosition

до втрати SetAbsolutePosition (довгий lPosition );
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

lPosition

Відповідає порядковий номер розташування поточний запис у наборі записів.

Зауваження

Встановлює відносний номер поточного запису набору записів об'єкта. Виклик SetAbsolutePosition дозволяє розташуйте вказівник поточного запису до певного запису, на основі положення порядковий номер у динамічного набору або знімок набору записів. Ви також можете визначити поточний номер запису за номером GetAbsolutePosition.

Примітка   Ця функція-член дійсна тільки для динамічного набору і знімок тип набори записів.

Значення властивості AbsolutePosition базового об'єкта DAO є COLUMN; параметр 0 посилається на перший запис у наборі записів. Налаштування значення більше за число населених записів причини MFC кидати виняток. Ви можете визначити кількість населених записів у наборі записів, шляхом виклику функції GetRecordCount член.

Видалення поточного запису, AbsolutePosition значення властивості не визначено та MFC кидає виключення, якщо вона є посилання. Додавання записів до кінця послідовності.

Примітка   Ця властивість не призначена для використання в якості сурогатного рекордне число. Закладки ще рекомендований спосіб збереження і повернення в заданому положенні і єдиний спосіб позицію поточного запису по всіх типів об'єктів набір записів, які підтримують закладки. Зокрема, зміни розташування цього запису, коли record(s), його буде видалено. Існує ніякої гарантії, що певного запису буде мати те ж розташування, якщо автоматично набір записів є наново ще раз тому, що порядок окремих записів у наборі записів не гарантується, якщо не було створено з SQL-оператор, використовуючи застереженняна замовлення .

Щоб отримати додаткові відомості про пошук записів, перегляньте статтю записів DAO: набір записів навігації в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "AbsolutePosition власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::GetAbsolutePosition

Index