CDaoRecordset::Seek

Шукати BOOL (LPCTSTR lpszComparison, COleVariant * pKey1, COleVariant * pKey2 = NULL, COleVariant * pKey3 = NULL);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Шукати BOOL (LPCTSTR lpszComparison, COleVariant * pKeyArray, слово nKeys);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо відповідні записи знайдено, інакше 0.

Параметри

lpszComparison

Одним з таких рядок вирази: "lt;", "< =", "=" "> =", або ">".

pKey1

Вказівник на COleVariant , значення якого відповідає до першого поля в індексі. Необхідні.

pKey2

Вказівник на COleVariant , значення якого відповідає другого поля в індекс, якщо будь-який. За замовчуванням дорівнює NULL.

pKey3

Вказівник на COleVariant , значення якого відповідає третьому полі в індекс, якщо будь-який. За замовчуванням дорівнює NULL.

pKeyArray

Вказівник на цілий ряд варіантів. Розмір масиву відповідає кількість полів в індексі.

nKeys

Ціле число відповідає розміру масив, який є кількість полів в індексі.

Примітка   Не вкажіть підстановки в клавіші. Знаки підстановки призведе до параметра для повернення не відповідні записи.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена, щоб знайти запис в індексованих таблицею набору записів об'єкта, що відповідає вказаним умовам для поточного індекс і зробити, що запис поточного запису. Використовувати другу версію (масив) шукати для обробки індексів чотири поля або більше.

Шукати дає можливість високої продуктивності індекс пошуку на таблиці тип набори записів. Ви повинні встановити поточного покажчика за номером SetCurrentIndex перед викликом параметра. Якщо індекс визначає nonunique ключове поле або поля, шукати знаходить перший запис, що задовольняє критеріям. Якщо ви не встановите індексу, кинули виняток.

Зверніть увагу, що якщо не створюється набір записів ЮНІКОД, COleVariant об'єкти повинні бути явно оголошені ANSI. Це можна зробити за допомогою COleVariant::COleVariant( lpszSrc, vtSrc ) вигляді Конструктор з vtSrc для VT_BSTRT (ANSI) або за допомогою функції COleVariant SetString( lpszSrc, , vtSrc ) з vtSrc для VT_BSTRT.

Коли ви називаєте шукати, ви передати деякі значення ключа і оператор порівняння ("lt;", "< =", "=" "> =", або ">"). Шукати виконуватиме визначені ключові поля і знаходить перший запис, що задовольняє критеріям, встановленим на lpszComparison і pKey1. Одного разу знайшов, шукати повертає ненульовим і робить що запис поточного. Якщо параметра не вдається знайти матчі, шукати повертає нуль і поточного запису буде невизначеним. При використанні DAO безпосередньо, явно потрібно повернути властивість NoMatch.

Якщо lpszComparison є "=", nbsp; "> =", або ">", Пошук починається з початку індексу. Якщо lpszComparison є "<" або "< =", Пошук починається наприкінці індекс та пошук назад, якщо є повторювані записи індексу в кінці. При цьому, шукати починається в довільний запис серед повторюваних покажчика наприкінці індексу.

Там не повинно бути поточного запису під час використання параметра.

Щоб знайти запис у динамічного набору або знімок набору записів, яке задовольняє певну умову, за допомогою операції пошуку. Включити всі записи, які не тільки ті, що задовольнити певну умову, використання операцій переміщення рухатися з записів.

Ви не можете зателефонувати шукати на вкладені таблиці будь-якого типу, оскільки вкладених таблиць потрібно відкрити як динамічного набору або знімок тип набори записів. Однак, якщо ви називаєте CDaoDatabase::Open щоб безпосередньо відкрити базу даних інсталювальний ISAM, ви можете зателефонувати шукати на таблиці цієї бази, хоча продуктивність може бути повільним.

Щоб отримати додаткові відомості про пошук записів, перегляньте статтю записів DAO: набір записів навігації в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "Шукати метод" у довідці DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDaoRecordset::FindFirst, CDaoRecordset::FindLast, CDaoRecordset::Find&Next, CDaoRecordset::FindPrev, CDaoRecordset::Move, CDaoRecordset::MoveFirst, CDaoRecordset::MoveLast, CDaoRecordset::MoveNext, CDaoRecordset::MovePrev, COleVariant::COleVariant, COleVariant::SetString

Index