CDaoRecordset::Requery

віртуальний порожнечу Повторний запит ();
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена на відновлення (оновлення) набір записів. Якщо будь-які записи повертаються, перший запис стає поточний запис.

Для того, щоб набір записів, які відображають доповнення та видалення об'єктів, що користувачі роблять до джерела даних необхідно перебудувати набір записів по телефону Повторний запит. Якщо набір записів на динамічного, він автоматично відображає оновлення, що користувачі роблять його наявних записів (але не доповнення). Якщо набір записів знімок, ви повинні викликати Повторний запит для відображення змін на інших користувачів, а також додатків і видалень.

На динамічних бібліотек або знімок зателефонуйте Повторний запит будь-який час ви хочете, щоб відновити набір записів за допомогою значень параметрів. Встановити новий фільтр або сортування за налаштування m_strFilter і m_strSort перед викликом, Повторний запит. Встановити нові параметри шляхом присвоєння нових значень параметра членам даних перед викликом, Повторний запит.

Якщо не вдається спроба відновити набір записів, набір записів закрито. Перед тим, як ви називаєте, Повторний запит, можна визначити, чи набір записів може requeried на виклик функції-члена CanRestart . CanRestart не гарантує, що Повторний запит буде успішною.

Застереження   Телефонуйте, Повторний запит тільки після того, як ви закликали відкриті.

Ви не можете зателефонувати Повторний запит на динамічного набору або знімок набору записів, якщо виклик CanRestart повертає 0, ні, ви можете використовувати його на таблиці набору записів.

Якщо IsBOF і IsEOF повернути ненульовим, після того, як ви називаєте, Повторний запит, запит не дав жодних записів і набір записів буде містити дані не.

Щоб отримати додаткові відомості про оновлення даних, перегляньте статтю записів DAO: набір записів операцій в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "Повторний запит метод" у довідці DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::CanRestart

Index