CDaoRecordset::MoveNext

втрати (MoveNext);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена зробити наступний запис у наборі записів поточного запису. Рекомендується, що ви називаєте IsBOF , перед тим, як перейти до попереднього запису. Заклик до MovePrev буде кидати CDaoException , якщо IsBOF повертає ненульовим, про те, що ви вже прокручується до першого запису або що записів не були відібрані набір записів.

Застереження   Виклик будь-якої функції Переміщення кидає виключення, якщо набір записів містить немає записів. Загалом, телефонуйте IsBOF і IsEOF до операції переходу, щоб визначити, чи набір записів будь-які записи. Після того, як ви називаєте, відкритий або Повторний запит, зателефонуйте або IsBOF або IsEOF.

Якщо ви зателефонуйте будь-яку з функцій рухатися під час поточного запису Оновлено або додав, оновлення, втрачених без попередження.

Скористатися Перемістити переміщення з записів без застосування умову. Використовувати операції пошуку, щоб знайти записи в динамічного набору або знімок набору записів об'єкта, що задовольняє певної умови. Щоб знайти запис у наборі записів таблиці текстовий об'єкт, зателефонуйте параметра.

Якщо набір записів відноситься до таблиці набору записів, рух наступним індекс поточної таблиці. Ви можете встановити поточного покажчика за допомогою індексу нерухомості основний об'єкт DAO. Якщо не встановити поточний індекс, порядок записів, повернутих невизначено.

Перемістити позицію поточного запису набору записів об'єкта певної кількості записів вперед або назад, зателефонуйте Переміщення.

Щоб отримати додаткові відомості про пошук записів, перегляньте статтю записів DAO: набір записів навігації в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділів "Перемістити метод" і "MoveFirst, MoveLast, MoveNext, MovePrevious методи" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::Move, CDaoRecordset::MoveFirst, CDaoRecordset::MoveLast, CDaoRecordset::MovePrev

Index