CDaoRecordset::m_nFields

Зауваження

Містить кількість членів поля даних у наборі записів класу і кількість стовпців, вибраний набір записів джерела даних. Конструктор для набору записів класу слід ініціалізувати m_nFields на правильний номер статично пов'язана поля. ClassWizard пише цього ініціалізації для вас, коли його використовувати, щоб оголосити ваш клас набору записів. Ви також можете записати його вручну.

Рамках використовує цей номер, щоб керувати взаємодії між членами даних поля і відповідних стовпців поточного запису в джерелі даних.

Примітка   Це число, повинні відповідати на кількість стовпців для виводу зареєстровано в DoFieldExchange після виклику SetFieldType із параметром CDaoFieldExchange::outputColumn.

Можна прив'язати стовпці динамічно на шляху до CDaoRecordset::GetFieldValue і CDaoRecordset::SetFieldValue, як описано у статті записів DAO: прив'язування записів динамічно. Якщо ви це зробите, ви не потрібно збільшити номер обліку в m_nFields з урахуванням кількості DFX функції дзвінки в функції DoFieldExchange -члени.

Докладніше, перегляньте статтю ДАО запис поле Exchange (DFX) в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::SetFieldValue, CDaoRecordset::GetFieldValue

Index