CDaoRecordset::IsEOF

BOOL (IsEOF) константа;
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо набір записів містить жодного запису, або якщо ви прокручуватися після останнього запису; в іншому випадку 0.

Зауваження

Викликано цю функцію член, як ви виділите з запису запис, щоб дізнатися, чи ви пішли за останнього запису в наборі записів. Ви також можете зателефонувати IsEOF , щоб визначити, чи набір записів містить будь-які записи, або пуста. Відразу ж після того, як ви називаєте відкритим, якщо набір записів містить немає записів, IsEOF повертає ненульовим. Коли ви відкрити набір записів, що має принаймні один запис, перший запис поточного запису і IsEOF повертає 0.

Якщо останнього запису поточного запису, коли ви називаєте, MoveNext, IsEOF згодом повернеться ненульовим. Якщо IsEOF повертає ненульовим, ви називаєте MoveNextкинули виняток. Якщо IsEOF повертає ненульовим, поточний запис буде невизначеним, і будь-яка дія, яка вимагає поточний запис буде результат виняток.

Ефект конкретні методи на IsBOF і IsEOF налаштування:

У нижченаведеній таблиці описано, які операції переміщення дозволяється з різними комбінаціями IsBOF/IsEOF.

MoveFirst, MoveLast MovePrev,

Переміщення < 0

Переміщення 0

MoveNext,

Переміщення > 0

IsBOF= ненульовим,
IsEOF= 0
Дозволено Виняток Виняток Дозволено
IsBOF= 0,
IsEOF= ненульовим
Дозволено Дозволено Виняток Виняток
Обидва ненульовим Виняток Виняток Виняток Виняток
Обидва 0 Дозволено Дозволено Дозволено Дозволено

Що дозволяє операції переходу не означає, що операція буде успішно пошуку запису. Це просто показує, що спроба виконати указану операцію переміщення дозволяється і не буде створювати винятки. Значення функції члена IsBOF і IsEOF може змінитися з спроба переміщення.

Вплив операцій переміщення, які не знайти запис на значення параметрів IsBOF та IsEOF показано в нижченаведеній таблиці.

IsBOF IsEOF
MoveFirst, MoveLast Ненульовий Ненульовий
Переміщення 0 Без змін Без змін
MovePrev, Перемістити < 0 Ненульовий Без змін
MoveNext, Перемістити > 0 Без змін Ненульовий

Щоб отримати додаткові відомості про переміщення в набори записів, перегляньте статтю записів DAO: набір записів навігації в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації, зверніться до розділу "BOF, EOF властивості" у довідці DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::IsBOF

Index