CDaoRecordset::IsDeleted

BOOL (IsDeleted) константа;

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо набір записів розташовується на видаленим записом; в іншому випадку 0.

Зауваження

Телефонуйте цей член функції, щоб визначити, чи видалення поточного запису. Якщо ви перейдіть до запису й IsDeleted повертає TRUE (ненульовим), ви повинні перейдіть до іншого запису перед виконанням будь-яких інших операцій, набір записів.

Примітка   Вам не потрібно перевірити стан видалених записів у знімок або таблиці типу записів. Неможливо видалити записи з знімок, тому не треба називати IsDeleted. Для таблиці тип набори записів видалених записів насправді видаляється з набору записів. Після запису було видалено, або вами, іншим користувачем, або інший набір записів, не може виконати прокрутку назад до цього запису. Таким чином, немає необхідності для виклику IsDeleted.

Після видалення запису з динамічного на його видалення з набору записів, і не може виконати прокрутку назад до цього запису. Однак, видалення запису з динамічного іншим користувачем або в інший набір записів, які базуються на тій самій таблиці, IsDeleted буде повернути TRUE при прокручуванні пізніше на цей запис.

Щоб отримати додаткові відомості про переміщення в набори записів, перегляньте статтю записів DAO: набір записів навігації в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділів "Метод видалення", "LastModified власності" і "EditMode власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::Delete, CDaoRecordset::IsBOF, CDaoRecordset::IsEOF

Index