CDaoRecordset::IsBOF

BOOL (IsBOF) константа;
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо набір записів містить жодного запису, або якщо ви прокручуватися назад до першого запису; в іншому випадку 0.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члени, перш ніж ви виділите з запису запис, щоб дізнатися, чи ви пішли до першого запису набір записів. Ви також можете зателефонувати IsBOF разом з IsEOF , щоб визначити, чи набір записів містить будь-які записи, або пуста. Відразу ж після того, як ви називаєте відкритим, якщо набір записів містить немає записів, IsBOF повертає ненульовим. Коли ви відкрити набір записів, що має принаймні один запис, перший запис поточного запису і IsBOF повертає 0.

Якщо першого запису поточного запису, і ви називаєте, MovePrev, IsBOF згодом повернеться ненульовим. Якщо IsBOF повертає ненульовим, ви називаєте MovePrevкинули виняток. Якщо IsBOF повертає ненульовим, поточний запис буде невизначеним, і будь-яка дія, яка вимагає поточний запис буде результат виняток.

Ефект конкретні методи на IsBOF і IsEOF налаштування:

У нижченаведеній таблиці описано, які операції переміщення дозволяється з різними комбінаціями IsBOF/IsEOF.

MoveFirst, MoveLast MovePrev,

Переміщення < 0

Переміщення 0

MoveNext,

Переміщення > 0

IsBOF= ненульовим,
IsEOF= 0
Дозволено Виняток Виняток Дозволено
IsBOF= 0,
IsEOF= ненульовим
Дозволено Дозволено Виняток Виняток
Обидва ненульовим Виняток Виняток Виняток Виняток
Обидва 0 Дозволено Дозволено Дозволено Дозволено

Що дозволяє операції переходу не означає, що операція буде успішно пошуку запису. Це просто показує, що спроба виконати указану операцію переміщення дозволяється і не буде створювати винятки. Значення функції члена IsBOF і IsEOF може змінитися з спроба переміщення.

Вплив операцій переміщення, які не знайти запис на значення параметрів IsBOF та IsEOF показано в нижченаведеній таблиці.

IsBOF IsEOF
MoveFirst, MoveLast Ненульовий Ненульовий
Переміщення 0 Без змін Без змін
MovePrev, Перемістити < 0 Ненульовий Без змін
MoveNext, Перемістити > 0 Без змін Ненульовий

Щоб отримати додаткові відомості про переміщення в набори записів, перегляньте статтю записів DAO: набір записів навігації в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації, зверніться до розділу "BOF, EOF властивості" у довідці DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::IsEOF

Index