CDaoRecordset::GetRecordCount

довгий (GetRecordCount);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Значення, яке повертається

Повертає кількість записів, які доступні в набору записів об'єкта.

Зауваження

Телефонуйте з'ясувати, скільки записів у наборі записів отримано доступ до цієї функції-члена. GetRecordCount не означає, скільки записів містяться в динамічного набору або знімок набору записів, поки всі записи були доступні. Цей виклик функції член може зайняти значну кількість часу для завершення.

Після останнього запису переглядали, значення, що повертається показує загальну кількість невидаленим записи в наборі записів. Щоб примусово останнього запису буде доступний, заклик MoveLast або FindLast функції члена набір записів. Також можна SQL Count для визначення Орієнтовна кількість записів, які поверне запит.

Як ваша заявка видаляє записи в динамічного набору записів, зменшується значення GetRecordCount . Однак, записи, видалено, інші користувачі не відображаються на GetRecordCount до поточного запису позиціонується з видаленим записом. Якщо виконання транзакцій, що впливає на кількість записів а згодом відкотити транзакцію, GetRecordCount не буде відображати фактична кількість інших записів.

Значення GetRecordCount від знімка набору записів не впливають зміни в базових таблицях.

Значення GetRecordCount від таблиці набору записів відображає Орієнтовна кількість записів у таблиці і негайно впливає як таблицю записів додаються та видалено.

Набір записів з записів не повертає значення 0. Коли робота з додається таблиці або бази даних ODBC, GetRecordCou&nt завжди returnsnbsp; -1. Виклику функції члена Повторний запит на набір записів скидає значення GetRecordCount , як якби були re-executed запиту.

Щоб отримати додаткові відомості про переміщення в набори записів, перегляньте статтю записів DAO: набір записів навігації в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "RecordCount власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::GetFieldCount, CDaoRecordset::GetFieldInfo, CDaoRecordset::GetIndexCount, CDaoRecordset::GetIndexInfo

Index