CDaoRecordset::GetPercentPosition

float (GetPercentPosition);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Значення, яке повертається

Число від 0 до 100, яке вказує приблизного місцезнаходження поточний запис у наборі записів об'єкта на основі відсоток записів у наборі записів.

Зауваження

Під час роботи з динамічного набору або знімок набору записів, якщо ви називаєте GetPercentPosition перед повністю уникнути набір записів, кількість руху є відносно кількість записів, які доступні як вказано за номером GetRecordCount. Можна перемістити до останнього запису за номером MoveLast для завершення населення всі набори записів, але це може зайняти значну кількість часу.

Ви можете назвати GetPercentPosition на всі три типи записів об'єктів, включаючи таблиці без індексів. Однак, ви не можете зателефонувати GetPercentPosition вперед тільки прокручування знімків або набір записів, які відкриті з наскрізну запиту від зовнішньої бази даних. Якщо відсутній наявний запис, або він поточний запис було видалено, кинули CDaoException.

Щоб отримати додаткові відомості про переміщення в набори записів, перегляньте статтю записів DAO: набір записів навігації в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "PercentPosition власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::SetPercentPosition

Index