CDaoRecordset::GetIndexInfo

до втрати GetIndexInfo (int nIndexCD&aoIndexInfoamp;indexinfo, DWORD dwInfoOptions = AFX_DAO_PRIMARY_INFO);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

до втрати GetIndexInfo (LPCTSTR lpszN&ameCDaoIndexInfoamp;indexinfo,DWORDdwInfoOptions = AFX_DAO_PRIMARY_INFO);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

nIndex

COLUMN індекс у колекції індексів у таблиці, для пошуку числових позиції.

indexinfo

Посилання на CDaoIndexInfo структури.

dwInfoOptions

Параметри, які вказати, індексі, щоб отримати. Доступні параметри перераховані тут, поряд з того, що вони викликають функцію, щоб повернутися. Для кращої продуктивності отримання тільки рівень необхідну інформацію:

lpszName

Вказівник на ім'я об'єкта, індекс, для пошуку по імені.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена отримати різні види інформації про покажчик базової таблиці основний набір записів. Одна версія функція дозволяє заглянути індекс за свою позицію в колекції. Інша версія дозволяє знаходити на ім'я індексу.

Опис відображається побачити структуру CDaoIndexInfo . Ця структура має членів, які відповідають елементам інформації, перераховані вище в описі dwInfoOptions. Коли ви запитуєте інформацію на одному рівні, ви отримаєте інформацію для будь-якого попереднього рівні, а також.

Щоб отримати додаткові відомості про створення набори записів, перегляньте статтю записів DAO: створення набори записів в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "Атрибути власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::GetFieldCount, CDaoRecordset::GetFieldInfo, CDaoRecordset::GetIndexCount, CDaoRecordset::GetLastModifiedBookmark

Index