CDaoRecordset::GetFieldInfo

до втрати GetFieldInfo (int nIndexCD&aoFieldInfoamp;fieldinfo,DWORDdwInfoOptions = AFX_DAO_PRIMARY_INFO);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

до втрати GetFieldInfo (LPCTSTR lpszNameCDaoFieldInfoamp;fieldinfo,DWORDdwInfoOptions= &AFX_DAO_PRIMARY_INFO);
кинути (CDaoException
, CMemoryException);

Параметри

nIndex

COLUMN індекс попередньо визначені поля у колекції полів у наборі записів, для пошуку на індекс.

fieldinfo

Посилання на CDaoFieldInfo структури.

dwInfoOptions

Параметри, вказати, які відомості про набір записів для отримання. Доступні параметри перераховані тут, поряд з того, що вони викликають функцію, щоб повернутися. Для кращої продуктивності отримання тільки рівень необхідну інформацію:

lpsz&Namenbsp;  Ім'я поля.

Зауваження

Телефонуйте цей член функції для отримання інформації про полів у наборі записів. Одна версія функція дозволяє знаходити на індекс поля. Інша версія дозволяє заглянути поле Ім'я.

Опис відображається побачити структуру CDaoFieldInfo . Ця структура має членів, які відповідають елементам інформації, перераховані вище в описі dwInfoOptions. Коли ви запитуєте інформацію на одному рівні, ви отримаєте інформацію для будь-якого попереднього рівні, а також.

Щоб отримати додаткові відомості про створення набори записів, перегляньте статтю записів DAO: створення набори записів в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "Атрибути власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::GetFieldCount, CDaoRecordset::GetFieldValue, CDaoRecordset::GetIndexCount, CDaoRecordset::GetIndexInfo

Index